BMS TEL®, Türkiye’nin önde gelen demir çelik gruplarından 50 yıllık geçmişe sahip BMS GRUP kuruluşudur. 2012 yılının Ekim ayında yatırımlarının ilk aşamasını tamamlayarak üretime başlayan BMS TEL, sektöründe kısa sürede varlığını kanıtlayarak müşterileri nezninde kabul gören bir tedarikçi haline gelmiştir.

www.bmstel.com

Türkiye'nin ilk ve en yüksek kapasiteli Çelik Hasır fabrikası 1971 yılında Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur. Farklı firmalar tarafından 2001 yılına kadar işletilen bu tesis 3 yıl süreden sonra 2004 yılının Eylül ayında BMS GRUP bünyesine dahil olmuştur. Köklü modernizasyon çalışmalarından sonra yeni ve modern makine ilaveleri ile tekrar faaliyete başlayan BMS ÇELİK HASIR SAN. VE TİC. A.Ş. günümüzde de Türkiye 'nin en modern ve en yüksek kapasiteye sahip çelik hasır fabrikasıdır

www.bmscelikhasir.com.tr

Merkezi İstanbul / Göztepe'de olan, Boğaç Profil Demir Çelik San.Tic. A .Ş. , 2002 yılında BMS GRUP'a dahil olmuştur. Gebze'deki tesisimizde Türkiye'de üretimi olmayan kalın sanayi profillerini ithal etmekte (NPI, NPU, HEB, HEA, HEM, IPE) ve satmaktadır. Levha ve rulo saclar, köşebentler, inşaat demiri ve borular yine bu firmamızın ürünleridir.

www.bogacprofil.com

Yıllar itibariyle kurumsallaşma süreçlerini tamamlamış olan ZONTUR DEMİR ÇELİK SANAYİ A.Ş. 1968 Yılında Karabük’te kurulmuş olup günümüzde faaliyetlerini kesintisiz sürdürmektedir. 1984 Yılında ilk şubesini İskenderun’da Daha sonra 1995 ‘de Ankara, 1999’da İstanbul ve 2004 Yılında İzmir şubelerini açarak Türkiye çapında faaliyetlerine devam etmektedir.

www.zontur.com.tr

1995 yılında Ankara’da Fırat Demir Çelik olarak faaliyete giren firmamız, daha sonraki senelerde BMS Demir Çelik adıyla faaliyetlerine devam etmektedir. Sektördeki pazar payını her geçen gün artıran şirketimiz, grubunun sinerjisiyle de güçlenmektedir. Başlangıç olarak Ankara’da etkinliğini artıran BMS Demir Çelik, Türkiye genelinde de adını duyurmayı başarmıştır. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

BMS Demir Çelik Hakkında

İnşaat demiri pazarlama konusunda, İstanbul'da yerleşik ve söz sahibi firmamız olan BMS BİRLEŞİK METAL SAN. TİC. A.Ş. Türkiye demir çelik pazarında, yüksek tonajlı çalışmaları, hizmet süratliliği, güvenilirliği ve dürüstlük ilkeleri ile sağlam bir yere ulaşmıştır. Türkiye çapında tecrübeli isimlerle, genç dinamik kadrosuyla konusunda profesyonel hizmet vermeye devam etmek konusunda iddalıdır. Uluslararası arenada demir sektöründe söz sahibi olmak, daima bir öncekinden daha büyük projelere imza atmak şirketimizin hedefleri arasındadır.

BMS Birleşik Metal Sanayi Hakkında