Bir BMS GRUP Kuruluşudur.

HABERLER

services-banner
SANATIN TEL İLE BULUŞMASI "Doğal Yaşamda Tel"

BMS Tel sanata ve öğrenciye verdiği değeri bir kez daha göstererek Sanatı Tel ile Buluşturmaya 2018 yılında da devam etti.

Geçtiğimiz yıl SANATIN tel ile buluşması adı altında Yeditepe Üniversitesinde “Telden Heykel” yarışması düzenleyerek sektörde büyük ses getiren BMS Tel bu yıl da geleneği sürdürdü. Sanatın Tel ile Buluşması mottosunu markalaştıran firma bu yıl da aynı isim ile "Doğal Yaşamda Tel" konsepti bir fotoğraf yarışması düzenledi.

19 Mart Pazartesi günü Yeditepe Üniversitesinde gerçekleştirilen yarışmada 13 fotoğraf final jürisinde boy gösterdi. Jüride Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi dekanı, öğretim üyeleri ve Bms Tel i temsilen Sn. Hasan Zontur yer aldı.

Ödül töreninde söz alan Hasan Zontur; Sanata ve öğrenciye değer vermeyi benimsemiş bir firma olarak ikincisi düzenlenen bu yarışmanın artık gelenekselleşmeye başladığını ve her geçen gün büyüyerek daha geniş kitlelere hitap eden bir yarışma olacağını dile getirdi. Yarışmaya katılan tüm öğrencileri tek tek tebrik eden ve sertifikalarını veren Hasan Zontur; karar vermekte çok zorlandıkları birbirinden değerli çalışmalar arasından dereceye giren ilk 3 öğrenci ve jüri özel ödülünün sahibi olan öğrenciye Bms Tel adına hediye çeki ve plaketlerini taktim etti.

  • Şehir: İSTANBUL
  • Üniversite: Yeditepe Üniversitesi
  • Tarih: 19.03.2018
  • Amaç: Düzenleyen

Contact Us For Quick Solutions